موبایل داریا

قوانین و مقررات

در نظر گرفتن قوانین و مقررات اجرایی در تمامی وب سایت های فروشگاهی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و مانع از بروز مشکلات، فرصت طلبی های سودجویانه و کاهش حجم شکایات در زمینه های مختلف خواهد شد. موبایل داریا توانسته است با وضع و رعایت قوانین قانونی در زمینه فروش و ارائه خدمات پس از فروش محصولات خود، بستری منظم و مطابق با چهارچوب قوانین فضای اینترنتی ایجاد نموده و مشکلات جانبی ایجاد شده به دنبال فروش تمامی کالاهای خود را به حداقل ممکن برساند.

 قوانین و مقررات وب سایت موبایل داریا

 وب سایت رسمی موبایل داریا تمامی تلاش خود را به منظور اجرای هدفمند قوانین و مقررات وضع شده در خصوص فروش محصولات خود متمرکز نموده و توانسته است یک فضای قانونمند و قابل اعتماد را برای کاربران و مراجعین خود فراهم آورد.

قوانین ارسال کالا

 • بر اساس قوانین و مقررات وضع شده در وب سایت رسمی موبایل داریا ، تمامی پردازش و ارسال سفارشات در روزهای کاری انجام شده و در تعطیلات رسمی امکان پذیر نخواهد بود.
 • تمامی محصولات و کالاهای ارائه شده توسط موبایل داریا ، کاملاً مطابق با مشخصات ظاهری و مشخصات فنی درج شده در سایت در اختیار خریدار قرار گرفته و و مستلزم اجرای گارانتی درنظر گرفته شده توسط شرکت وارد کننده خواهند بود.
 • نوع ارسال محصول بر اساس بسته بندی( آکبند و یا تست شده) با توجه به سفارش ثبت شده مشتری انجام خواهد شد.
 • با توجه به ساعات کاری پرسنل موبایل داریا ، ساعت تحویل کالا و محصولات از ۹ صبح تا ۱۴ بعدازظهر همان روز بوده و سفارش های ثبت شده پس از ساعت ۱۴، فردای آن روز در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

قوانین مربوط به قیمت کالا

 • امروزه با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز، قیمت های ارائه شده در وب سایت رسمی موبایل داریا به شکل لحظه ای بوده و پس از تایید ثبت سفارش از جانب خریدار، قابل تغییر در فاکتور توسط تحویل دهنده نخواهد بود.
 • قیمت اعلام شده از سمت تایید سایت، نهایی بوده و بدون کوچکترین افزایش و یا کاهشی توسط مشتری پرداخت خواهد شد. باید خاطر نشان نمود که تنها قیمت قابل تغییر، مربوط به هزینه ارسال کالا با توجه به مسافت مقصد می باشد.

 قوانین مربوط به راهنمای خرید از وب سایت موبایل داریا

 • توصیه میشود به منظور انتخاب، سفارش و خرید محصولات، تمامی مشخصه های فنی و ظاهری محصول را در صفحه مخصوص به کالای مورد نظر بررسی نموده و به منظور کسب اطلاعات بیشتر و اطمینان از برخی مشخصات قید نشده توسط شرکت ارائه دهنده، با واحد پشتیبانی وب سایت تماس حاصل نمایید.
 • به منظور اطمینان از پرداخت هزینه های آنلاین و بروز مشکلات امنیتی در این زمینه، شماره فیش بانکی در صورت واریز و چهار رقم آخر کارت بانکی در صورت پرداخت کارت به کارت را در قسمت مشخص شده در سایت درج نموده و پس از دریافت پیام تایید پرداخت توسط موبایل داریا ، از صحت پرداخت هزینه های خود اطمینان حاصل نمایید.
 • توصیه می شود هنگام دریافت محصول، بسته بندی سفارش و تمامی پارامترهای مربوط به کالا را بررسی نموده و در صورت بروز هرگونه مشکل، آن را در حضور مامور و مسئول تحویل کالا صورت جلسه نمایید.

 تذکرات قانونی موبایل داریا

 • هر کد ملی در سال اجازه سفارش و خرید یک عدد گوشی در برندهای مختلف را داشته وسفارش بیش از یک عدد گوشی توسط یک کد ملی، تخلف محسوب خواهد شد و سفارش کنسل می شود.
 • شرکت همراه ارتباط داریا با وبسایت موبایل داریا، مقدمات و محصولات خود را به منظور استفاده مصرف کننده در بازار عرضه نموده و هرگونه استفاده و سوء استفاده تجاری از محصولات این سایت ممنوع و مشمول پیگرد قانونی خواهد بود.