موبایل داریا

درباره ما

ما داریا هستیم

قدرتمند و با اقتدار

ما در داریا موبایل یک شرکت فروش موبایل و ارائه دهنده انواع خدمات و فعالیت های وابسته به تلفن همراه هستیم. در زمانی که شما قصد خرید و فروش تلفن همراه را دارید یا می خواهید از خدمات مرتبط با آن بهره ببرید، مهم ترین مسئله ای که برای شما وجود دارد، رسیدن به‌ گوشی مورد نظرتان با پایین ترین قیمت ممکن است.
اما بودن ما در این فرآیند چه اهمیتی دارد؟
هدف ما تسهیل انواع فرآیند های خرید و فروش گوشی و استفاده از خدمات مرتبط است. دلیل اصلی حضور ما در این مسیر ، حال ‌خوش و آسودگی خاطر شما در هنگام خرید می باشد که بتوانیم مسیر درست را براى رسیدن به آرامش‌ و سلامت‌ همگانی فراهم کنیم.
ما در داریا موبایل می خواهیم با تجربه‌ 15 ساله خودمان در زمینه خرید و فروش موبایل، خدمات و فعالیت هاى وابسته‌ به تلفن‌ همراه ، با حذف واسطه ها و کنار زدن ترافیک و آلودگی شهر ، جلوگیری از گسترش کووید 19 و در نهایت تشخیص کالاى اصل‌ از غیر اصل ، شما را به‌ تلفن همراه مورد نظر که از اصالت، قیمت و گارانتی معتبر برخودار می باشد برسانیم؛ چى از این بهتر؟

بنابراین می توانید از قسمت فروشگاه سایت، جدیدترین و محبوب ترین تلفن های همراه برند سامسونگ را مشاهده کنید و با درخواست خرید موبایل مورد نظر، آن را خریداری کنید. ضمنا اگر با تمام این تفاسیر تمایل به حضور در فروشگاه داریا موبایل را دارید ، از لوکیشن مشخص شده کمک بگیرید.

محل شرکت

دفتر مرکزی

چارسو